Kolorowe baterie do umywalki

Z góry przyjęliśmy, że bateria w umywalce powinna być wręcz chromowana. Jednak rynek sugeruje nam, że wcale tak być nie musi. Czy warto się zdecydować na kolorową baterię w umywalce?

Wcale nie mówimy tutaj o krzykliwych kolorach, ale także tych stonowanych, które podkreślą charakter łazienki, która już nigdy nie będzie nudna. Oferta kolorystyczna jest dość rozbudowana, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie. Odwiecznym problemem jest to, że posiadając białą umywalkę powinniśmy zdecydować się na wybór czarnej czy białej baterii. Designerzy podkreślają, że białe baterie najlepiej sprawdzą się przy czarnych umywalkach, a na natomiast w przy białych – czarna bateria.

Wybory kolorystyczne nie tylko są problemem, ale także wybór z jakiego tworzywa ma być bateria do umywalki. Możemy także zdecydować się na mosiądzu lub… ze złota! Jednak złoto jest używane dość rzadko, ze względu na ryzyko, że bateria pewnego dnia zniknie nam z łazienki. Jednak to nie jedynym problem, ciężko dobrać resztę aranżacji pod złotą baterię. Jeśli chodzi o chrom to można wybierać spośród wielu wariantów, w tym kanciastej formie czy też stylu retro. Także jak widać, nie tylko kolor odgrywa tutaj znaczącą rolę, ale także cały design!
Baterię umywalkową można podzielić zasadniczo na dwa rodzaje: montowane na powierzchni odkładniczej umywalki , montowanie obok niej czy też na ścianie w pobliżu umywalki. Jednak nie możemy z góry zakładać, że będzie ona jednolitego koloru, w dużej mierze to zależy od nas samych.

Uniwersalnym tłem dla kolorowych baterii umywalkowych jest kolor biały. Aby bateria mimo wszystko nie wtapiała się w całość powinniśmy w tym przypadku bardziej kontrastową wersję kolorystyczna. Dajmy to na przykład krzyczącej czerwieni w lekkiej szarej aranżacji pomieszczenia. Efekt będzie porażający a Twoja łazienka już nigdy nie będzie uznawana za nudną. Tak właśnie może się prezentować dość niepozorny produkt. Baterie możemy spotkać w naprawdę różnych wariantach kolorystycznych od eleganckiego złota aż do ożywczej zieleni.

Baterie umywalkowe nie są jedynymi bateriami, które możemy zastosować w swojej łazience. Inne baterie to te prysznicowe, które niestety posiadają bardzo wąską gamę wariantów kolorystycznych. Decydując się na zmianę baterii nieświadomie zmieniamy swoją łazienkę na plus, co zauważą także inni domownicy. Bez wątpienia będą pełni podziwu jeśli chodzi o naszą kreatywność.

Nawet wymieniając tylko baterię do umywalki nieświadomie dokonujemy zmian, które sprawiają, że nasza łazienka zmieni swój charakter. Małe aranżacje sprawiają, że pomieszczenia nie tylko dostają całkiem świeżego wyglądu, ale także nie wrócą już do stanu poprzedniego. Tworzenie nowego designu jeśli chodzi o łazienkę nie jest zadaniem trudnym, tylko trzeba mu trochę czasu poświęcić. Efekty końcowe cieszą nie tylko nasze oko, ale mamy wtedy pewność, że dobrze zrobiliśmy decydując się w tym przypadku na zmianę otoczenia.

Najlepiej zainwestować w baterię, która wytrzyma długie lata zanim znów zdecydujemy się na kolejną zmianę w naszej łazience.